Grupa „Gain Fast” dāvās prieku jaunajām māmiņām arī Ogres slimnīcā
11.maijā, Māmiņdienā, grupa “Gain Fast” ar SEB bankas atbalstu dosies ciemos pie topošajām un jaunajām māmiņām, viesojoties piecu dažādu Latvijas slimnīcu dzemdību nodaļās Ogrē, Jelgavā, Bauskā un daudzās citās.
Puiši sniegs akustisku koncertu un dāvinās māmiņām gandrīz vai pirmās nepieciešamības preci - autiņbiksītes Huggies, kā arī jaunos PlatformaMusic pasaku CD ierakstus, kas varbūt kādai no māmiņai sniegs lieku atpūtas brīdi, kamēr mazais saldi čuč.
“Manuprāt, nepelnīti maz uzmanības ir pievērsta šai brīnišķīgajai dienai, kas vismaz vienu reizi gadā liek no visas sirds pateikt lielo paldies mūsu mammām,” stāsta grupas bundzinieks Andžejs Grauds. “Saprotams, ka ar vienu ir par maz, bet tad vismaz to vienu mēs varētu pārvērst par īpaši patiesi sirsnīgiem svētkiem, kuros mamma beidzot varētu nedarīt neko, tikai smaidīt,” turpina visas šīs idejas autors, ģitārists Uldis Beitiņš.
Tikai mēs paši spējam radīt sev skaistus mirkļus, un mūsu māmiņas to zina vislabāk, jo tieši viņas ir tās, kas padarījušas visus svētkus par īstiem svētkiem – ar garšīgiem ēdieniem, dāvanām un īstu ģimenes sajūtu, tādēļ arī mēs šai dienā vēlamies ar sirsnīgiem sveicieniem piepildīt slimnīcas gaiteņus, radot patiesu māmiņu dienas svētku sajūtu.
2008. gada 10. maijā, 14:23, Kultūra un izglītība
Maija Burkevica



